Proč nakupovat u nás?
  • Český výrobce
  • více jak 30 let na tuzemském trhu
  • 2x kamenné prodejny
  • Většina zboží vystavena v prodejně
  • Montáže a poradenství
  • Profesionální přístup a maximální vstřícnost
Naše přednosti

Jak vybrat podelný nosič

  Podélné nosiče / podélníky / hagusy jsou párovou přípravou pro střešní nosiče, slouží k upevnění příčníků a jsou základní jednotkou pro bezpečnou přepravu na střeše vozu, pokud nevyužíváte upevnění pod lemem střechy. Máme dva druhy podélníků, a to klasické/vystouplé a integrované, které jsou zapuštěné do střechy vozu.

  Podélníky jsou zařízení pevně připojené k vozidlu. Jejich montáž vyžaduje vrtání do karoserie a proto je při výběru tohoto vzhledného a velice praktického doplňku potřeba věnovat velkou pozornost typu a roku výroby vozidla. Odkaz z hlavní ikony našeho e-shopu vám umožní vybrat značku auta a následně vás přesměruje do katalogu, kde provedete vlastní výběr. Dovolujeme si vás upozornit, že zde nabízené podélné nosiče nejsou originálním výrobkem příslušné automobilky. 
  Nabízíme výrobky tuzemského producenta  firmy Neumann, spol. s r.o., jejichž design ctí staré tradice a sleduje především univerzálnost a multifunkčnost uchycení a nemusí proto na první pohled vyhovovat vašim představám  věříme však, že kvalitní výrobky této zavedené české firmy obstojí před konkurencí a budou vám sloužit stejně bezpečně jako desítkám spokojených zákazníků před vámi.

  Potřebujete-li si domluvit odbornou montáž u nás na prodejně v Braníku, volejte 724 562 603. Cena montáže je 1 200 Kč při montáži u nás zakoupeného výrobku, pomůžeme ovšem i s montáží cizích produktů, tehdy cena činí 2 000 Kč..